Вівторок, 23.07.2019, 21:47
Вітаю Вас, Гість

Управління освіти виконавчого комітету

Лубенської міської ради

Дошкільний навчальний заклад № 17 « Золотий ключик »

Звіт

про виконану роботу за 2017 – 2018 навчальний рік

перед педагогічним колективом та батьками

З В І Т

завідувача дошкільним навчальним закладом № 17 «Золотий ключик»

 

1. ЗВІТ завідувача дошкільного навчального закладу №17 за 2017-2018 навчальний рік Карпець Валентини Андріївни перед педагогічним колективом та громадськістю 29.05.2018

 

Даний звіт зроблений на підставі

2. НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ № 178 від 23 березня 2005 р. та «Положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю».

 

3. Мета :

Подальше утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління навчальним закладом, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень запровадження колегіальної етики управлінської діяльності завідувача.

 

Завдання звітування:

1. Забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління навчальним закладом.

2. Стимулювати вплив громадськості на прийняття та виконання керівником відповідних рішень у сфері управління навчальним закладом.

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА

  • навчальний заклад №17 «Золотий ключик» відкритий у 1982 році. Сьогодні - це сучасний заклад освіти пріоритетними завданнями діяльності якого є: - забезпечення всебічного розвитку дітей дошкільного віку відповідно до їх нахилів, здібностей, індивідуальних психічних та фізичних особливостей; - забезпечення ранньої соціальної адаптації дітей до умов дошкільного навчального закладу та готовності до шкільного навчання; - надання методичної і консультаційної допомоги сім’ям, залучення батьків до процесу виховання, навчання дитини; - взаємодія з громадськими організаціями з метою сприяння всебічному розвитку дітей. заклад в своїй роботі керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Положенням про дошкільний навчальний заклад», Конвенцією про права дитини, Законом України «Про охорону дитинства», Національною доктриною розвитку освіти, Положенням про дошкільний навчальний заклад України (Постанова Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305), та іншими нормативно - правовими актами, власним Статутом. За проектною потужністю дошкільний заклад розраховано на 198 місць для дітей від 2 до 6 (7) років. На 01.05.2017 року в дошкільному закладі списковий склад дітей становить – 256. На сьогоднішній день в закладі функціонує 12 груп, серед яких 2 групи раннього віку, 10 груп дошкільного віку, з яких 3 групи спеціалізовані для дітей з порушенням зору; всі групи з українською мовою навчання та з особистим пріоритетним напрямком роботи. Групи комплектувались за віковими ознаками. З них: - ясельного віку – 41 дитина;
  • - дошкільного віку – 215дітей, з них в спеціалізованих групах – 40 дітей. Дошкільний навчальний заклад працює з 7.00 – до 19.00 з п’ятиденним робочим тижнем та 10 – ти годинним перебуванням дітей, у черговій групі з 12 - ти годинним перебуванням. рік у дошкільному закладі починається з 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року. З 1 червня по 31 серпня (оздоровчий період) у дошкільному закладі проводиться оздоровлення дітей.

Розвивальне середовище дитячого садка організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям. Для занять дітей створені всі умови, а саме, обладнані спеціальні приміщення:

- музичний та спортивний зали;

- кімната українознавства «Бабусина світлиця»;

- дефектологічний кабінет;

- прогулянкові майданчики для кожної вікової групи;

  • фізкультурний майданчик. Приміщення і територія закладу оснащені необхідним інвентарем, перебувають у належному стані, постійно поповнюються, оновлюється і ремонтується обладнання. Для проведення оздоровчого літнього періоду пофарбовано ігрове обладнання майданчиків, придбано іграшки, пісочні набори для ігор на майданчиках, завезено пісок. Дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення. План роботи схвалюється педагогічною радою закладу, затверджується і погоджується з управлінням освіти.